Tagasiside

Kaido Kubri

Olin sügisel 2021 olukorras, kus tähelepanu ja tegelemist vajasid mitmed erinevad teemad ja mõistsin, et üksinda neist läbi ei hammusta. Läbi kuulutuse jõudis minuni Kaide-Liis, kellega juba esimesel kohtumisel tekkis hea klapp ja sain aru, et tal on täpselt need oskused/omadused/teadmised, millega vajan abi.

Järgmiste kuude jooksul aitas Kaide-Liis mul läbi hakseldada kõige erinevamad teemad, sh edasine plaan oma koolituste ja coachingutega, äride rahade haldus ja korraldus, lisaks mitmed isikliku arengu ja perega seotud asjalikud teemad.

Infovahetuses ja suhtluses oli Kaide-Liis minust alati mitu sammu eespool ja oskas alati sujuvalt tuua tähelepanu tagasi kõige olulisemale, kui ma ise liigselt detailidesse ära kadusin.

Soovitan Kaide-Liisi coachina, mentorina, juhendajana, konsultandina, kui vajad abi segadusest selguse loomisel, fookuse hoidmisel ja asjade päriselt ära tegemisel.

 

Kaido Kubri, Eludisainer OÜ
Juhatuse liige

eludisainer.com

“KL Raamatupidamine aitas meil mõista erinevaid nüansse Eesti ja UK seaduste ja raamatupidamisega. Koostöö on sujunud väga hästi, vastused küsimustele saame alati väga kiirelt ning kõik töö on tehtud ootustele vastavalt. Soovitan julgelt KL’i nii alustavatele kui ka juba käimasolevatele ettevõtetele.”

 

Oscar Hoole, Hoole Group OÜ
Juhatuse liige

useklicked.com

“Oleme alustav ettevõte ja kuna ise pakume enamus klientidele teenuseid, siis tundus mõistlik otsus raamatupidamine teenusena sisse osta ja keskenduda oma põhitegevusele. Olen koostööga väga rahul, kõige enam hindan selle juures kiirust ja täpsust. KL Raamatupidamisega on lihtne suhelda ja vajadusel saab kiirelt raamatupidamise teemadega seoses abi. Julgen soovitada teenust ka teistele”

 

Nikolai Deket, Kodoqo Services OÜ
Juhatuse liige

kodoqo.com/

Otsustasime kohe raamatupidaja kasuks, et saaksime tegeleda oma suuna arendamisega. Teeme seda, milles oleme kõige tugevamad, eramajade ja ühistute kütte- ja ventilatsioonilõõride parandamises.
Kõige kasulikum on, et me ei pea ise tegelema nüansirohke raamatupidamisega. Meil on vaja saada vastuseid küsimustele, kuidas, mida teha ja saame kiiresti nõu. Hindame seda väga.
Koostöö puhul väärtustame ka usaldusväärsust. Saame kõik oma ettevõttesisesed tegevused neile usaldada.

Soovitan Kaide-Liisi ja KL Raamatupidajaid, kui soovid tegeleda oma põhitegevusega ja raamatupidamise anda üle professionaalidele.

 

Viktor Tund, Renoproff OÜ
Juhatuse liige

renoproff.ee

error: Content is protected !!