Kuidas saame Teile kasulikud olla

Meie eesmärk on võimaldada Teil keskenduda täielikult oma ettevõtte arendamisele ilma finantsasjade korraldamise pärast muret tundmata. Meie oskuslikud raamatupidajad lähenevad igale ettevõttele individuaalselt, pakkudes Teile proaktiivselt parimaid lahendusi.

Untitled (400 x 500 px) (1)

Teie äri edu on meie jaoks esmatähtis ning seetõttu pakume raamatupidamise täispaketti, mis võimaldab Teil keskenduda oma ettevõtte kasvule ja arengule. Olgu tegu mikro- või suurettevõttega, meie paindlik lähenemine ja individuaalne teenindus tagavad, et Teie raamatupidamisvajadused on täielikult kaetud.

_DSC0440-min

Me teame, et palgaarvestus on üks keerulisemaid ja aeganõudvamaid aspekte ettevõtte igapäevaelus. Võtame enda kanda kõik palgaarvestusega seotud etapid – alates algdokumentide haldamisest ja tööajatabelite koostamisest kuni palgaarvestuse tegemise ja maksudeklaratsioonide esitamiseni.

Untitled (400 x 500 px)

Kuigi igakuine raamatupidamine võib olla mikro- ja väikeettevõtete jaoks teostatav, soovitame usaldada majandusaasta aastaaruande koostamine meie hooleks. Nii saate tagada mitte ainult õigeaegse aruandluse, vaid ka põhjaliku ja täpse ülevaate oma ettevõtte finantsseisundist.

60

Igakuist klienti

150

Aastaaruannet

4

Töötajat

10

Aastat kogemust

error: Content is protected !!