Kuidas raamatupidajatena saame veel Teile kasulikud olla?

Teame, et ettevõtjate vajadused on mitmekülgsed ning seetõttu oleme ka oma teenuste valiku viinud kaugemale. Lisaks raamatupidamisele, palgaarvestusele ja majandusaasta aruannete koostamisele pakume Teile siin loetletud praktilisi teenuseid, mis aitavad Teie ettevõttel saavutada maksimaalset efektiivsust ja kasvu.

Aitame Teil luua selgeid plaane ja ellu viia strateegiaid, mida saame toetada läbi Teie äriplaani koostamise või täiendamise ning ärimentorluse.

Ärimentorlus

Meie ärimentorlus on loodud selleks, et pakkuda Teile praktilist juhendamist ja nõustamist, mis aitab Teil oma ettevõtet suurendada ja arendada.

Untitled (400 x 500 px) (2)

Äriplaanide kirjutamine ja täiendamine

Äriplaan on Teie ettevõtte alus ja kompass tuleviku suunas ning vajalik mitmesuguste toetuste ja investeeringute saamiseks. Meie eesmärk on tagada, et Teie äriplaan on terviklik, veenev ja tulemuslik. Olgu Teie ettevõte alles algusjärgus või soovite oma äri edasi arendada – aitame samm-sammult jõuda soovitud eesmärkideni.

Strateegia ja arendustegevused

Aitame Teil lahendada konkreetset vajadust või probleemi töötades selleks välja strateegia ning tegevuskava eesmärgini jõudmiseks. Teenus on mõeldud selleks, et juhtida Teie ettevõtet edukuse suunas, pakkudes selgeid plaane ja praktilisi samme jätkusuutlikuks kasvuks. Pakume ka tuge kogu protsessi vältel.

62

Igakuist klienti

150

Aastaaruannet

4

Töötajat

10

Aastat kogemust

error: Content is protected !!